Лабораторія інновацій

Освітній процес передбачає органічне поєднання теоретичного та практичного компонентів. Виконання студентами Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи КНУКіМ практичних завдань дає змогу закріпити отримані ними під час лекцій та семінарів теоретичні знання, проявити індивідуальний підхід, розкрити свій творчий потенціал, здобути необхідні в майбутній професії навички.

Книжкова презентація за допомогою платформи Prezi.com (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

 

Library_mobile_application_KNUKiM

 

Бібліотечний мобільний застосунок (практична робота з дисципліни “Інтернет-технології та ресурси”)

Створювати та поширювати бібліотечний контент у вигляді мобільних застосунків – просто!
Доведено студентами 2 курсу групи КББ-45.
Пропонуємо протестувати одну з практичних робіт –
демо-версію мобільного застосунка Наукової бібліотеки КНУКіМ.

 

 

Веб-представництво бібліотеки за допомогою платформи Wix (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)Виконання роботи має на меті вдосконалення навичок зі створення ефективного веб-представництва бібліотеки та роботи з веб-сайтом. Студентам було дано завдання розробити концепцію і створити веб-представництво уявної бібліотеки або групи бібліотечно-інформаційного спрямування.Виконані роботи засвідчили як розуміння студентами функцій веб-сайту, так і володіння сучасними інтернет-технологіями)

Виконані роботи:

 

Віртуальна виставка (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Виконання роботи має на меті закріплення знань та набуття навичок підготовки віртуальної виставки (книжкової, інтегрованої). Студенти мали визначити тему віртуальної виставки, підібрати документальні джерела та інтернет-ресурси, допоміжні матеріали – ілюстрації, відео, звукові файли, визначити технологічну основу для створення презентації …і, власне, створити власний шедевр).

Виконані роботи:

Буктрейлер як сучасний інструмент просування бібліотечних продуктів та фондів (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Виконання роботи має на меті закріплення знань щодо підходів, принципів, етапів, програм і сервісів створення буктрейлеру як інструменту просування бібліотечних продуктів та фондів, набуття навичок створення бібліотечних інтернет-ресурсів, використання інноваційних підходів до обслуговування користувачів.

Студентам було дано завдання розробити концепцію і створити за алгоритмом буктрейлер (презентацію книги) для розміщення в інтернет-мережі (Youtube, SlideShare, Animoto).

Виконані роботи засвідчили як розуміння студентами функцій буктрейлеру, так і володіння сучасними інтернет-технологіями).

Виконані роботи:

Буктрейлер по книзі Д. Ніколса “Один день”. Виконала Наталія Свистунова.

буктрейлер

 

 

 

 

 

 

Буктрейлер по книзі Стендаля “Червоне і чорне” у виконанні Марини Мозгової.

буктрейлер

 

 

 

 

 

 

Буктрейлер по книзі  Дена Уеллса ” Я – не серійний вбивця”. Виконала Ольга Завістовська.

буктрейлер

 

 

 

 

 

 

Буктрейлер по книзі Ієна Мак’юена “Спокута”. Виконала Віка Сізон.

буктрейлер

 

 

 

 

 

 

Буктрейлер по книзі Д. Ніколса “Один день” виконали Зоряна Криворучко і Тетяна Мостовик.

буктрейлер

 

 

 

 

 

 

Медіа продукти Представлені роботи виконані студентами 4 курсу Бережною О. та Шмиголь Т. в рамках навчальної практики в Науковій бібліотеці КНУКіМ.

Адреса кафедри:

Кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи
КНУКіМ
вул. Чигоріна 14, каб. 75
тел.: (044) 285-74-12
e-mail: granchakt@ukr.net