Презентація нової книги Миколи Хомича

1478807357110 листопада в Національній парламентській бібліотеці України відбулась презентація нової книги Миколи Хомича «Тайна гробницы», яку відвідали студенти 3 курсу КББ, кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Новий твір відомого київського письменника, підприємця, мандрівника Миколи Хомича – це гігантське історичне полотно, де основною сполучною ланкою між минулим і сьогоденням, XI століттям і століттям XXI є кохання. Це почуття об’єднує долі Київського князя Ярослава Мудрого і його дружини, шведської принцеси Інгігерд, княжих дітей – Ізяслава, Святослава, Всеволода та їх дружин Гертруди Польської, Оди Штаденської й юної половецької княжни Саакхан.

Презентоване видання відзначається захопливим, динамічним сюжетом, який постає не мовою сухих дат і перерахуванням подій, що відбулися, а яскравою палітрою фарб, почуттями і переживаннями головних героїв. Змальовані історичні події тримають читача в напрузі до самого останнього рядка та мають неочікуваний кінець.

Про автора

Микола Хомич народився в 1959 році в місті Новограді-Волинському, що на Житомирщині. Закінчив Вінницький медичний інститут за професією лікар-педіатр. У 1998 році переїхав до Києва.

У 2011 році дебютував як письменник збіркою «Ніч русалки» (видавництво «Фоліо»). Пізніше вийшли друком книга «Время» (видавництво «Фоліо»), історичний роман  «Пространство «Х», или Территория лжи» (видавництво журналу «Радуга»). Член Національної спіл кипи сіменників України.

Творам Миколи Хомича притаманний стиль нібито присутності автора і спілкування з читачем. У них знайшла відображення особиста філософія, особистий погляд письменника на ті чи інші події, пошук відповідей на одвічні запитання «Для чого ми на цій землі?», «Де починається минуле і куди ми йдемо?». Читач має змогу заглянути за завісу історії і знайти там розгадку таємниці сучасного.

3курсКББ
Фомич

Адреса кафедри:

Кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи
КНУКіМ
вул. Чигоріна 14, каб. 75
тел.: (044) 285-74-12
e-mail: granchakt@ukr.net